Vampirlerin güçleri


Edward Cullen: Edward'ın herkesin zihnini okumak gibi bir özelliği var. Bella hariç.


 


Alice Cullen: İnsanken bu önsezilere sahip olan ve bu yüzden akıl hastanesine kapatılan  Alice, bu seziler sayesinde geleceği görebiliyor. Ancak sadece sonuçları görebiliyor, neden o kararın verildiğini ve verileceğini değil.Jasper Hale: Jasper çevresindekilerin duygularını kontrol etme yeteneğine sahip.
Emmet Cullen: Akıl almaz derecede büyükbir kuvvete sahip. Tamam, bütün vampirler insanlara göre güçlü ancak Emmet bir vampir için bile fazlasıyla güçlü.Bella Cullen: Serinin şimdilik son kitabı olan"Breaking Dawn","Şafak Vakti"nde bir takım sebeplerden dolayı Edward tarafından vampire dönüştürülen Bella, zihnine girilmesini engelleme, kendinin ve çevresinin etrafını bir zırh gibi sararak diğer güçlerden etkilenmesini önleme gücüne sahip.

Renesmee Cullen: Son kitap "Şafak Vakti"nde Edward ve Bella'nın çocukları dünyaya geliyor. Bella insanken dünyaya gelen Renesmee hem insan hem de vampir özelliklerini taşıyor. Renesmee'nin yeteneği Edward'a zıt olarak kendi düşüncelerini başkalarının düşüncelerine yerleştirip onlara gösteriyor olması.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !